fbpx

Platforma balansowa to urządzenie doskonałe do treningu równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej w rehabilitacji i terapii dzieci z autyzmem. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewnia trening celowany oraz różne poziomy trudności w zależności od zaawansowania osób ćwiczących. Dzięki wbudowanemu interfejsowi komputerowemu trening przybiera niezwykle atrakcyjną formę dowolnych gier.

Trening równowagi ma ogromne znaczenie w rehabilitacji, a jeśli przybiera on formę gry, zabawy tym bardziej staje się skuteczny zwłaszcza dla osób z zaburzeniami równowagi lub cierpiącymi na zawrót głowy, bojącymi się upadku. Służy do treningu sportowców, dzieci, młodzieży. Dzięki takiej zachęcie łatwiej zmobilizować do ćwiczeń, a także rywalizacji zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Platformy balansowe z serii Challenge to platformy opatentowanych, nowoczesnych konstrukcji doskonałych zarówno to tradycyjnego treningu równowagi, jak i koordynacji wzrokowo-ruchowej w rehabilitacji i treningu oraz w zajęciach fitness. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewniają trening celowany oraz różne poziomy trudności w zależności od zaawansowania osób ćwiczących.

Trening na naszej platformie doskonale poprawia koordynację naszego ciała, polepszając sposób utrzymania równowagi. Dzięki niej poprawimy także siłę i wytrzymałość naszych mięśni. Trening jest dobry, aby poprawić także ogólną sylwetkę naszego ciała. Dzięki systematyce możemy zapewnić sobie silne plecy, stawy, lepszą kondycję i koncentrację. Zaledwie 10 minut każdego dnia przynosi fantastyczne rezultaty. Funkcja sprzężenia zwrotnego i autotestów motywują do regularnego ćwiczenia.

O nas

NZOZ Herbrand to nowoczesne centrum medyczne w sercu Aleksandrowa Łódzkiego. Zapewniamy opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie w kilkunastu specjalizacjach. Gwarantujemy holistyczne i indywidualne traktowanie naszych Pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszego na rynku sprzętu medycznego.

Godziny pracy

Rejestracja
pon.-pt. 8.00-20.00

Stomatologia
pon.-pt. 9:00-20:00

Rehabilitacja
pon.-pt. 8:00-19:00

Specjalizacje

Ginekologia
Stomatologia
Rehabilitacja
Neurologia
Podologia
Dla dzieci