fbpx
  • Masaż klasyczny

Masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy. Jedna z najważniejszych funkcji masażu klasycznego – zwiększenie elastyczności mięśni i ruchomości stawów.

Fizjoterapeuci polecają go szczególnie w przypadku bólów kręgosłupa, stawów, ścięgien oraz mięśni, a także przy skręceniach i stłuczeniach i w przypadku wad postawy.

  • Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny, ma na celu uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Pozwala m.in.:
-zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe,
-zrelaksować umysł,
-uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.
Dodatkowo pomaga zniwelować dolegliwości bólowe, poprawia metabolizm i ukrwienie ciała, a także stymuluje układ limfatyczny – pomagając usunąć toksyny z organizmu i wzmocnić odporność.

  • Masaż twarzy -przy porażeniu nerwu twarzowego

Masaż twarzy -przy porażeniu nerwu twarzowego ma za zadanie przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni, poprawę elastyczności włókien mięśniowych oraz poprawę ukrwienia.

  • Masaż limfatyczny
  • Masaż przeciwbólowy

O nas

NZOZ Herbrand to nowoczesne centrum medyczne w sercu Aleksandrowa Łódzkiego. Zapewniamy opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie w kilkunastu specjalizacjach. Gwarantujemy holistyczne i indywidualne traktowanie naszych Pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszego na rynku sprzętu medycznego.

Godziny pracy

Rejestracja
pon.-pt. 8.00-20.00

Stomatologia
pon.-pt. 9:00-20:00

Rehabilitacja
pon.-pt. 8:00-19:00

Specjalizacje

Ginekologia
Stomatologia
Rehabilitacja
Neurologia
Podologia
Dla dzieci