fbpx

Nowa PROMOCYJNA cena

1 zabiegu: 80 zł
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 100 zł
Cena regularna: 100 zł

 

Nietrzymanie moczu, dotyka wielu ludzi. Ze schorzeniem tym zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Dotyka ono nie tylko osób w podeszłym wieku. Problemy z nietrzymaniem moczu mają również młode kobiety, bardzo często po urodzeniu dziecka.

U mężczyzn jedną z najczęstszych przyczyn nietrzymania moczu jest przerost prostaty, czyli powiększenie gruczołu krokowego.

Skala występowania problemu nietrzymania moczu jest bardzo duża i również w ocenie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jest ważnym i złożonym problemem psychologiczno-socjologicznym. Ale mimo to, wciąż należy do niezmiernie krępujących.

W leczeniu tego schorzenia skuteczne jest urządzenie SALUS TALENT PRO URO (połączenie urządzenia SALUS TALENT PRO z programami i fotelem URO).
Urządzenie generuje stymulujące pole elektromagnetyczne. Dostosowane parametry wywołują optymalny skurcz potrzebny do regeneracji mięśni.
Precyzyjnie dobrana intensywność przy odpowiednim natężeniu uruchamia miejscowe i globalne procesy, które naprawiają dysfunkcyjne struktury.
To unikalna technologia, komfortowa i wysoko skuteczna terapia leczenia nietrzymania moczu.
To innowacyjna metoda, która wpływa na procesy regeneracyjne mięśni, nerwów, stymuluje ośrodek mikcji zlokalizowany w moście i poprawia miejscowe ukrwienie.

Do tej pory wszystkie metody leczenia wymagały bezpośredniej ingerencji w obszary intymne pacjenta. Terapia z SALUS TALENT PRO URO jest bezinwazyjna
i bezbolesna. Podczas zabiegu pacjent siedzi na fotelu URO i odczuwa wibracje generowane poprzez działanie pola elektromagnetycznego.

Terapia z wykorzystaniem urządzenia SALUS TALENT PRO URO w przypadku nietrzymania moczu obejmuje serię  ok. 10 zabiegów, które należy wykonywać co 2-3 dni, przez okres 3-4 tygodni.

Leczenie nietrzymania moczu tą metodą jest wysoce skuteczne a poprawa następuje już po pierwszych zabiegach.

Terapię przy użyciu urządzenia SALUS TALENT PRO URO, zalecamy również w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn oraz dysfunkcji seksualnych u kobiet.
Całkowicie bezpieczna metoda pozwala na powrót do sprawności i zdrowia.

Zastosowanie:

  • Nietrzymanie moczu
  • Zaburzenia erekcji
  • Dysfunkcje seksualne
  • Regeneracja poporodowa

Cennik:

Głęboka stymulacja elektromagnetyczna – terapia urologiczna
Czas trwania zabiegu 30 min.
Cena 1 zabiegu – 100 zł 80 zł