fbpx
 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów, uwzględniając bogate doświadczenie w skutecznej walce z bólem, proponujemy atrakcyjne cenowo pakiety przeciwbólowe:

Przez wiele lat pokutowało stwierdzenie, że „bólu się nie leczy” że „musi boleć”. Na przestrzeni lat to podejście zmieniło się i obecnie dominuje przekonanie, że nieudzielenie pomocy choremu z objawami bólowymi jest niehumanitarne, bowiem nieleczony ból naraża cierpiącego na powikłania w postaci zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz licznych zmian somatycznych, włącznie z zawałem serca czy udarem mózgu. Od 2001 r. prawo do skutecznego leczenia bólu w ramach świadczeń opieki zdrowotnej przysługuje wszystkim chorym bez względu na źródło tego bólu, wiek pacjenta oraz miejsce jego pobytu.

Leczenie bólu wymaga kompleksowego i indywidualnego podejścia. By wdrożyć odpowiednie i skuteczne leczenie, konieczny jest szczegółowy wywiad i oraz ścisła współpraca pacjenta i jego rodziny. Aktualne metody leczenia opierają się na:

  • farmakoterapii – indywidualnym doborze leków oraz ich bieżących modyfikacjach, co zapewnia optymalną skuteczność leczenia,
  • metodach interwencyjnych tj. blokady, wstrzyknięcia, zabiegi chirurgiczne,
  • metodach psychologicznych – rozmowy z psychologiem, próby zrozumienia źródła problemu, naukę kontroli oddechu, techniki medytacyjne oraz ćwiczenia relaksacyjne,
  • metodach fizjoterapeutycznych.

O nas

NZOZ Herbrand to nowoczesne centrum medyczne w sercu Aleksandrowa Łódzkiego. Zapewniamy opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie w kilkunastu specjalizacjach. Gwarantujemy holistyczne i indywidualne traktowanie naszych Pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszego na rynku sprzętu medycznego.

Godziny pracy

Rejestracja
pon.-pt. 8.00-20.00

Stomatologia
pon.-pt. 9:00-20:00

Rehabilitacja
pon.-pt. 8:00-19:00

Specjalizacje

Ginekologia
Stomatologia
Rehabilitacja
Neurologia
Podologia
Dla dzieci