Stomatologia dziecięca

Każdy rodzic kocha szczery uśmiech swojego dziecka, dlatego warto od najmłodszych lat zadbać o to, by mogło ono chwalić się białymi, zdrowymi ząbkami. Nawet bardzo regularne szczotkowanie nie zapewni takiego efektu. Istotne są zatem wizyty u stomatologa, ale żeby nie kojarzyły się one z płaczem i strachem, trzeba do nich odpowiednio przygotować dziecko i najważniejsze – wybrać lekarza, który poza wiedzą medyczną, będzie miał ogromne pokłady cierpliwości i empatyczne podejście podczas leczenia tych niezwykle wrażliwych pacjentów. W tym wypadku pierwsze wrażenie i przyjaźń ze stomatologiem będzie kluczem do sukcesu, czyli do tego szczerego uśmiechu, który tak kochamy.

Poznaj naszą ofertę stomatologii dziecięcej

Umów wizytę >


Rehabilitacja dziecięca

Gdy na świat przychodzi mały człowiek, rodzice z dumą i radością obserwują jak z noworodka zmienia się w coraz bardziej ciekawe świata niemowlę, potem przedszkolaka a następnie ucznia. Na fotografiach i filmach rejestrują pierwsze uśmiechy, ruchy i najważniejsze pierwsze kroki.

Idealnie jest, gdy dziecko rozwija się prawidłowo. Czasem jednak wnikliwe oko rodzica, nauczyciela czy lekarza pediatry zauważa różne zdrowotne nieprawidłowości. Rozwiązaniem jest wizyta u lekarza specjalisty i zalecona przez niego właściwa rehabilitacja dziecięca, która podjęta w odpowiednim czasie może złagodzić, a często nawet całkowicie wyeliminować wady. Dlatego warto jak najwcześniej zapewnić swojemu skarbowi najlepszą opiekę pourazową, ortopedyczną, neurologiczną, jak również zabiegi mające na celu poprawę postawy ciała oraz pomoc w usprawnieniu wykonywania codziennych czynności.

Poznaj naszą ofertę rehabilitacyjną

Umów wizytę >