HERBRAND to budynek w stylu secesyjnym zlokalizowany na terenie dawnej zajezdni tramwajowej. Jego nazwa pochodzi od wagonu tramwajowego, który do początku XX w. jeździł na trasie Aleksandrów Łódzki – Łódź. Z szacunku do tradycji, historii miasta i jego mieszkańców zachowaliśmy tę nazwę, a w klimatycznych i eleganckich wnętrzach utworzyliśmy NZOZ Międzyszkolny Zakład Rehabilitacji i Korekcji Wad Postawy.

NZOZ Międzyszkolny Zakład Rehabilitacji i Korekcji Wad Postawy to nowoczesne centrum medyczne, które zapewnia opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie w kilkunastu specjalizacjach. Dysponujemy najnowocześniejszym, unikatowym w skali kraju i innowacyjnym sprzętem medycznym, dzięki któremu umożliwiamy naszym Pacjentom szybki i trwały powrót do zdrowia i sprawności. W ramach centrum uruchomiliśmy nowoczesną poradnię dla osób z autyzmem dziecięcym dla dzieci. Gwarantujemy holistyczne i indywidualne traktowanie naszych Pacjentów.

Intensywne starania, inwestycje i modernizacje podjęte przez ks. Jacka Stasiaka – pomysłodawcę i właściciela centrum medycznego – zostały docenione przez międzynarodowe organizacje, w wyniku czego placówka otrzymała patronat United Nations International Association of Educators for World Peace NGO, United Nations (ECOSOC), UNDPI, UNICEF, UNCED & UNESCO Międzynarodowej Organizacji Edukacji dla Pokoju przy ONZ i afiliację ONZ i UNESCO. Oznacza to, że NZOZ Międzyszkolny Zakład Rehabilitacji i Korekcji Wad Postawy, jako jedyna placówka medyczna w Polsce, świadczy innowacyjne usługi na poziomie spełniającym ostre kryteria i światowe standardy.

Nasze specjalizacje:

Dysponujemy światowej klasy, unikalnym na rynku, nowoczesnym i skutecznym sprzętem rehabilitacyjnym o szerokim zastosowaniu. To m.in.: komora hiperbaryczna, kriolezja, TR-THERAPY terapia radiofalowa ukierunkowana, rezonans stochastyczny, Salus Talent Pro, komora do suchych kąpieli CO2 / O3, presoterapia z podczerwienią i elektrostymulacją.

Dodatkowo oferujemy: